İspanya Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay

İspana adana-gaziantep-diyarbakır-hayat konsolosluk iletişim

İspanya Vizesi Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay-Mersin

Visa Center Global Vize Hizmetleri, İspanya Vize Başvuru Merkezi, Gaziantep Ofisinden sevgiler.

Tarihte İberyalılar olarak ortaya çıkan ve köken olarak İberlerden gelen İspanyollar, bugün İberya Yarımadası üzerinde bulunan toprakların %90’ına hakimler. Adını Romalılar tarafından Hispania olacak şekilde alan, kendi dillerinde España olarak anılan ülke, bizim dilimizde ise İspanya olarak anılmakta.

İspanya vizesi alarak anakara İspanya’ya olduğu gibi İspanya’ya bağlı Batı Sahra’da yer alan Kanarya adaları, Akdeniz’de yer alan Baelar Adaları ve Kuzey Afrika’da yer alan Ceuta ile Melilla özerk bölgelerine ziyaret gerçekleştirebilirsiniz.

Avrupa Birliği ve Schengen Bölgesi’ne üye olan İspanya Schengen vizesi ile tüm Avrupa’ya seyahat gerçekleştirmek de mümkün. Vize Başvuru Merkezi Gaziantep ofisimiz ile bu büyük coğrafyaya, İspanya vizesi ile erişebilirsiniz.

İspanya Vize Başvuru Merkezi – Adana

İspanya, 90 güne kadar ihtiyaç duyduğunuz vize için Schengen vizesi vermeyi uygun görüyor. Bu kapsamda alacağınız İspanya vizesi ile neredeyse Tüm Avrupa’ya seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Schengen Bölgesi’nde yer alan 22 ülke ile birlikte, bu bölgeye dâhil olmayan, ancak yapılan anlaşmalar çerçevesinde Schengen vizesi gibi hareket eden ülkeler ile birlikte, toplamda 26 ülke ispanya vizesi ile seyahate açık.

Adana, İspanya Vize Başvuru Merkezi Ofisi, sizlere uzun süredir hizmet veriyor. Daha önce hizmet almış olun ya da olmayın, bir başka vize merkezi ile çalışmış olun ya da olmayın, bizler bu alanda sürdürdüğümüz liderliğe güveniyor ve sizlere Adana’da, İspanya vizesi almak için davet gönderiyoruz. Ofisimize gelerek, konu hakkında tüm detaylara erişebilirsiniz.

İspanya Vize Başvuru Merkezi – Hatay

Vize Başvuru Merkezi ofislerimiz, Türkiye’nin her noktasına dağılmış durumda. Bir başka ofisimiz ise Hatay’da bulunuyor. Hatay, İspanya Vize Başvuru Merkezi ofisi ile İspanya vizesi almak her zamankinden çok daha kolay. Üstelik İspanya vizesi için gerekli tüm danışmanlık ve başvuru hizmeti konusunda, oldukça deneyim sahibi ekip arkadaşları ile çalışıyoruz.

İspanya, turizm konusunda oldukça seçkin ülkeler arasında yer alıyor. Gerek İspanya’nın Akdeniz sahilleri boyunca tüm topraklarında, gerek Akdeniz’de bulunan adalarında, gerekse de Kanarya adalarında tatil yapmak, sizlerin de gerçekleştirebileceği bir hayal. Bu hayali gerçek kılmak adına bizleri aramayı ihmal etmeyin.

İspanya Vize Başvuru Merkezi – Kahramanmaraş

Kahramanmaraş, İspanya Vize Başvuru Merkezi ofisimiz aracılığıyla, İspanya’nın vermiş olduğu tüm vize türlerine başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Vize Başvuru Merkezi üzerinden başvurabileceğiniz İspanya vizesi türleri;

  • Turistik amaçlı vize
  • Ticari amaçlı vize
  • Kültürel amaçlı vize
  • Eğitim amaçlı vize
  • Transit vizeler
  • Gemici, Denizci vizesi
  • Aile, Arkadaş ziyaret vizesi
  • EEA eş vizesi
  • EU eş vizesi

Olarak farklı kategorilere ayrılıyor. Amacınıza uygun İspanya vizesi almak istiyorsanız, bu vizeler 90 güne kadar Schengen, 90 gün sonrasında ise D tipi vize olarak veriliyor.

İspanya Vize Başvuru Merkezi – Mersin

İspanya Vize Başvuru Merkezi, Mersin şubemizden, 2023 yılı güncel İspanya vizesi ücretlerini öğrenebilirsiniz. Bu ücretler, konsolosluk ücretleri olup, ek olarak almak istediğiniz hizmete ek fiyatlar ile bizimle çalışarak danışmanlık ya da başvuru hizmeti de alabilirsiniz.

Vize Başvuru Merkezi olarak, uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile hareket ediyoruz. Hatasız, eksiksiz, sizler için ise zahmetsiz olacak şekilde yerine getirilen başvurular neticesinde, İspanya vizesi almak hiç olmadığı kadar kolaylaşıyor.

Hayallerinizin tatiline, eğitimine ya da ticaretine sahne olmasını istediğiniz İspanya, bizimle çalıştığınızda sizler için çok daha yakın hale geliyor. Daha fazla detay için Mersin’de bulunan vatandaşlarımızı, Mersin ofisimize davet ediyoruz.

İspanya Vize Başvuru Merkezi – Şanlıurfa

Herhangi bir vize ihtiyacında, vize başvurularının son bulması ve nihai sonuca ermesi için başkonsolosluklar ve büyükelçiliklerde randevuya katılmak gerekiyor.

Bu randevuların sebebi ise başvuruya uygun kriterlere sahip olup olmadığınızın değerlendirilmesi olarak biliniyor. Eğer İspanya vizesi almak istiyorsanız, bu doğrultuda Vize Başvuru Merkezi, Şanlıurfa ofisimiz ile irtibat kurabilirsiniz.

Şanlıurfa ofisimiz, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde, Şanlıurfa’nın merkezinde yer alıyor. Sunduğumuz hizmeti Türkiye’nin dört bir yanında sürdürmek amacı ile çalışan Şanlıurfa İspanya Vize Başvuru Merkezi, konsolosluk randevularınız da dâhil olmak üzere her adımda yanınızda.

7’den 77’ye herkese vize edindiren firmamız, siz değerli misafirlerimizi konuk etmekten, vize ihtiyaçlarınızı tespit etmekten, çözümlemekten ve sonuca yönelik prosedürleri yerine getirmekten memnuniyet duyar.

İspanya vize randevu sayfamızı ziyaret ediniz.

İspanya Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hatay S.S.S

 

İspanya Konsolosluğu Vize İşlemleri Nedir?

İspanya Konsoloslukları vize işlemlerinde tek yetkili merciidir. Kısa süreli vizelerde İspanya vize evrakları yetkili vize başvuru merkezine teslim edilir, uzun süreli vizelerde İspanya konsolosluklarından randevu almak gerekir.

İspanya Konsolosluğu Gaziantep-Adana-Diyarbakır-Hayat kimler başvuru yapabilir?

Gaziantep, Adana, Diyarbakır ve Hatay illerinde ikametgah eden vize başvuru sahipleri ve çevre illerde ikametgah eden vize başvuru sahipleri bu merkezlere başvuru yapabilir.

İspanya Konsolosluğu İspanya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Kısa süreli İspanya vizelerinin sonuçlanma süresi 5-7 iş günüdür. Uzun süreli vizelerde bu süre 15 günü geçebilir.