İspanya Vize Ücretleri (Güncel Tutar)

İSPANYA VİZE ÜCRETLERİ

İspanya vizesi amacıyla ödenmesi gereken ücret vize harcı ve İspanya Konsolosluğundan akredite vize hizmet merkezlerinin prosedür bedelini içerir.

Biyometrik prosedürü, aracı kurumların hizmet bedelleri, kargo masrafı gibi ödemeler bu ücrete dâhil değildir. Her vize müracaatı amacıyla ayrı ücret ödenmelidir. Vize ücreti amacıyla ödenecek tutar şahısların seyahat amaçlarına göre değişecektir.

İSPANYA KONSOLOSLUKLAR

Ankara Büyükelçiliği

İstanbul Başkonsolosluğu

İzmir Fahri Konsolosluğu

Antalya Fahri Konsolosluğu

İskenderun Fahri Konsolosluğu

İzmit Fahri Konsolosluğu

İspanya Vize Ücretleri 2022

İspanya Vize Ücreti Soruları

İspanya Vizesi Ücreti 2022 Ne Kadardır?

Vize ücretlerini her sezon kontrol ettiğinizde değişim olduğunu görebilirsiniz. Bu değişim dolar ve Euro kullanmayan ülkeler için her zaman geçerlidir. Ancak kimi zaman da Euro üzerinden değişiklikler olabilmektedir. Zam vs gibi durumları muhakkak takip etmelisiniz. İspanya içinse vize ücreti harçsız 60 eurodur.

İspanya Vize Ücreti 2022 Değişti Mi?

Vize ücretleri genellikle değişim göstermemektedir. Eğer ülkeniz Euro ve dolar ile işlem yapmıyorsa ve dalgalı bir kura sahipseniz o zaman değişim söz konusu olacaktır. Ancak 2022 ve 2022 fiyatları dolar bazında değişiklik göstermemiştir.

İspanya Vize Ücreti 2022 Fiyatlarına Hizmet Bedeli Dahil Mi?

Vize ücretleri her internet sitesinde, konsoloslukta ya da ilgili kurumlarda tek başına verilen bir değerdir. Bundan dolayı bütçenizde 50 dolar civarlarında ek yapmanız gerekecektir. Hizmet bedeli denen bu bedel aracı bir firma ile çalıştığınızda daha fazla olacaktır. İspanya vize ücreti ise tek başına 110 dolardır. Elbette hangi pozisyonda gideceğiniz bu fiyatta etkilidir.

İspanya Vize Ücreti 2022 Ne Kadardır?

İspanya vize ücreti 2022 yılına kapsamlı olarak baktığımız zaman; gideceğiniz seçenek ne olursa olsun güncel fiyatlar vize harç bedeli 80 €, başvuru merkezimizin ücreti 30 € ve hizmet bedeli ise 40 € olarak ücretlendirilmektedir. Başvuru sırasında ilgili ödemelerin yapıldığına dair makbuzların yanınızda olması gerekmektedir.