NEDİR?

 

İspanya ticari vize, İspanya’da ticari bir faallik yürütmek isteyen, iş buluşmasına, seminere, konferansa katılmak isteyen fertlerin müracaat etmesi gereken vize kategorisidir.

 

KAÇ GÜNLÜK ALINABİLİR?

 

İspanya ticari vizesi 180 günlük vakit dilimi amacıyla alınmaktadır ve bu vakit zarfında şahıslar diğer vize türlerinde bulunduğu gibi en çok 90 gün konaklama sağlayabilirler.

 

NEREYE BAŞVURULUR?

 

İspanya ticari vizesi amacıyla şahıslar konsolosluk yetkileri doğrulusunda görevlendirilen vize merkezleri aracılığı ile randevularını alabilirler.

 

DAVETİYE NASIL OLMALIDIR?

 

İspanya’da iş yapılacak olan firma doğrulusunda yazılan çağrı şirketin imzasını taşımalı ve orijinal belge konsolosluk yetkilerine sunulmalıdır.

İspanya Vize ücreti sayfamızı ziyaret ediniz.

İspanya Vize S.S.S

 

İspanya Vizesi Nasıl Alınır?

İspanya kısa süreli vizeleri için yetkili vize başvuru merkezlerinden randevu almak gerekir. Gerekli vize evrakları hazırlanır ve vize ücreti ödenir. Uzun süreli İspanya vizelerinde vize randevuları İspanya Konsolosluklarından bizzat alınır.

İspanya Vize Ücreti Nedir?

Kısa süreli İspanya vizeleri için 80 Euro konsolosluk harç bedeli, 30 Euro vize başvuru merkezi hizmet bedeli ödenir.

İspanya Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Kısa süreli İspanya vizelerinin sonuçlanma süresi genellikle 5-7 iş günüdür. Uzun süreli vizelerde bu süre 15-30 iş gününü bulabilir.